APARTAMENT

MALA PONTA

CENY APARTAMENTU W SEZONIE 2022

Lipiec i Sierpień:
Apartament nr 1: 70euro
Apartament nr 2: 80euro
Apartament nr 3: 130euro


Czerwiec i Wrzesień:

Apartament nr 1: 60euro
Apartament nr 2: 70euro
Apartament nr 3: 100euro

 

Ceny za Apartament za noc

Bez dodatkowych opłat za:

Klimatyzację, Parking, Pralkę, Leżaki, Pościel i Ręczniki,

Końcowe sprzątanie w cenie

 

Informacje i rezerwacje bezpośrednio u właściciela:
info@malaponta.com
+385 91 7867 198

 

 

 

APARTAMENTY MALA PONTA KUCISTE

Apartament w standardzie turystycznym ***, jest położony nad samym morzem w pierwszej linii, zaledwie 5-10 metrów do plaży. Urządzony jest skromnie, czysto i ma wszystko czego potrzeba aby spędzić udane wakacje nad samym Adriatykiem.  Są tu 3 osobne Apartamenty,każdy z własną łazienką, aneksem kuchennym, TV,  Internetem, klimatyzacją i tarasami. Z obiektu rozciąga się panoramiczny widok na morze i wyspę Korcula.


Apartamenty przeznaczone są dla:
Apartament Nr 1: z widokiem na morze dla 2 osób, ma 1 sypialnie 2os. łazienkę z wc i prysznicem, pralkę, aneks kuchny, klimatyzacje, taras z panoramicznym widokiem na morze, na którym znajduje się stoliki krzesła.


Apartament Nr 2: dla 2+1 osób, ma 1 sypialnie 2os. oraz możliwość rozłożenia dodatkowego łóżka dla 1os.  łazienkę z wc i prysznicem, pralkę, aneks kuchny z pokojem dziennym, klimatyzacje, zacieniony taras ze stołemi krzesłami.


Apartament Nr 3: z widokiem namorze dla 6 osób, ma 3 sypialnie 2os. łazienkę z wc i wanną, pralkę, dodatkowe wc, kuchnie, klimatyzacje, taras z widokiem na morze. Z dwóch sypialnii rozciąga się widok na morze i wyspę korcula. Dodatkowo apartament posiada zacieniony taras ze stołemi krzesłami.

Dla gości Apartamentu Mala Ponta dodatkowo do dyspozycji są:
Bezpłatne Wi-Fi
Bezpłatny Parking
Bezpłatne kajaki morskie
Bezpłatne leżaki na plaży
Plaża tuż przy obiekcie


Wybierz Apartament Mala Ponta i delektuj się fenomenalnym widokiem na morze i wyspę Korčula z jej zabytkowym miastem. Przekonaj się czym jest spokój płynący z odgłosów fal i dochodzącego z oddali śpiewu cykad. Obok obiektu znajdują się knajpki z urozmaiconym chorwackim jedzeniem, polska szkoła windsurfingu (www.BeSurf.pl), wypożyczalnia SUP, niedaleko sklepy.


  Spokojne miejsce nad samym morzem
  Widok na morze i wyspę Korcula
  Bezpłatne Wi-Fi
  Właściciel mówi po angielsku, niemiecku

APARTAMENT nr 1 dla 2 os.

APARTAMENT nr 2 dla 2 +1 os.

APARTAMENT nr 3 dla 6os.

Apartament Mala Ponta Kuciste Chorwacja